logo F4T

FINÁLNE PRODUKTY

Počas 2-ročnej spolupráce sa nám okrem nezabudnuteľných zážitkov a nadobudnutia nových priateľstiev podarilo vyprodukovať nasledovné projektové “výrobky”.

1. Finálne projektové video:

2. Projektová internetová stránka: http://www.food.4thought.eu/

Na tejto stránke si čitatelia môžu prečítať všetko, čo sme počas projektu zažili v jednotlivých partnerských krajinách. Taktiež sa tu dozvedia, aké sú stravovacie návyky medzi študentmi a tradičné jedlá v jednotlivých krajinách. Nachádza sa tam aj medzinárodná kuchárska kniha v online podobe, ktorá bola spracovaná zúčastnenými študentmi.

3. Projektové logo:

Com_logo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po niekoľkých týždňoch tvrdej práce a po napínavej súťaži sa nakoniec za logo projektu vybrala táto kresba, ktorá v sebe znázorňuje najvýznamnejšie dominanty zúčastnených krajín tak isto ako aj jednotu a spoluprácu medzi členmi projektu.

4. Kuchárska kniha “Food for Thought”

 

—————————

Ďalšie projektové aktivity:

1. Prípravná návšteva
2. Mobility
3. Medzi-mobilitné aktivity

 

 

Life long learning_logoComenius_logo

 

 

Tento projekt bol financovaný s podporou Európskej Komisie. Táto publikácia (dokument) reprezentuje výlučne názor autora a Komisia nezodpovedá za akékoľvek použitie informácií obsiahnutých v tejto publikácii (dokumente).

Share this


Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/vivekp5/public_html/ssoscats.sk/wp-content/plugins/gantry/core/gantrylayout.class.php on line 28

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/vivekp5/public_html/ssoscats.sk/wp-content/plugins/gantry/core/gantrylayout.class.php on line 29

Submit your comment